Dünyaca ünlü model Hailey Bieber gözlük markasının yüzü oldu!

Amerikalı model Hailey Bieber, milyon dolarlık bir anlaşmaya imza attı. Gözlük markasının yüzü olan Bieber, markanın İlkbahar kampanyası için farklı gözlük modelleriyle objektif karşısına geçti.

25 yaşındaki Amerikalı model Hailey Bieber, Vogue Eyewear adlı bir gözlük markasının yüzü oldu. Bieber milyonluk anlaşma sonucu markanın farklı gözlük modellerini herkesin beğenisine sundu. Göz alıcı tasarımlara sahip olan gözlüklerin bu yıla damgasını vurması bekleniyor. Koleksiyonda bulunan gözlük modellerinin cam kesimleri dikkatlerden kaçmazken, çerçeve tasarımları da yoğun beğeni aldı.

Hailey Bieber

“GÖRÜNÜMÜ DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIYOR”

Yüzü olduğu markanın 2022 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında konuşan ünlü model Bieber, “Bana göre gözlük, görünümünüzü daha da üst seviyelere taşımanıza yardımcı olabilen bir aksesuar. Bu iş birliği kapsamında her türlü stile uyabilecek modeller tasarlamaya odaklandık” dedi.

Hailey Bieber marka yüzü oldu

Her yüz şekline uyumlu tasarımla vitrinlerde yerini alan bu güneş gözlükleri aynı zamanda yüzü olduğu Bieber’ın karakterinden de çok yönlü yansımalar sunuyor.

Hailey Bieber dünyaca ünlü bir gözlük markasıyla anlaştı

BİRBİRİNDEN FARKLI MODELLER

Koleksiyondaki modeller, doğal bir stili ön planda tutarak hem modern hem de klasik tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Öte yandan Bieber kendi sokak stilinde de sık sık taktığı klasik siyah gözlükleriyle 2022 Met Gala kırmızı halısında da boy gösterdi.

Hailey Bieber yüzü olduğu markanın tasarımlarını tanıttı

Hailey Bieber

Justin Bieber

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.