Elton John, emeklilik sonrası planını anlattı

50 yıldan uzun süredir müzik kariyerine nokta koymaya karar veren müzisyen Elton John, emeklilik sonrası planını anlattı. “Farewell Yellow Brick Road” adlı dünya turnesi ile dinleyicilerinin karşısına son kez çıkan müzisyen, 8 Temmuz’da İsveç’in Stockholm kentindeki konseri ardından bir daha turneye çıkmayacağını doğruladı.

Ntv’nin aktardığına göre, partneri ve çocuklarıyla ayrı kaldığı günler sonrasında özgürlüğü dört gözle beklediğini ifade eden Elton John, “Turne yapmak artık benim için yorucu ve beni ailemden ve çocuklarımdan uzaklaştırıyor” dedi.

Emekli olduktan sonra bazı şovlarda yer alabileceğini açıklayan “Sir” lakaplı sanatçı, “Elton John Live: Farewell From Dodger Stadium” adlı programını tanıtmak için Los Angeles’taki Emmy tanıtım gecesi gibi şovlarda boy gösterebileceğini belirtti.

NASIL FORMDA KALDIĞINI ANLATTI

Müzisyen, “Farewell Yellow Brick Road” isimli turnesinin son ayağı için nasıl form tuttuğunu anlatmıştı. John, “Kalkıyorum, kahvaltı yapıyorum ve yürüyüşe çıkıyorum. Benim yaşımda yapabileceğim en iyi şey bu. Bol bol yürüyorum ve haftada yaklaşık altı mil yapıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir