En Uygun Protez Saç Fiyatları 

Protez saçkellik ve saç seyrekliği gibi problemleri olan kişiler için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde, seyrek ve kel olan bölümlere %100 doğal görünümlü saç ekleme işlemi yapılır. Doğal saç ile arasında hiç bir fark yoktur. Sık ve doğal saç görünümünü bu yöntem ile yakalamak mümkün. Bu yöntem uygulama olarak da çok kolay bir şekilde yapılır.

Öncelikle saç protezi yaptırmak isteyen kişinin kafa ölçüleri alınır. Ve kafa yapımıza uygun saç üretimi yapılır. Bu üretim Aşaması laboratuarda uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Protez saç kadın, erkek, yaşlı, genç herkes için uygundur. Sadece 12 yaş altı için bu işlem uygulanmaz. Profesyonel protez saç işlemleri protez saç Şişli merkezinde büyük bir özenle uygulanır.

Protez Saç Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Protez saç işlemleri son derece kolay ve acısızdır. Bu işlemler için ameliyat gibi ağır bir operasyon geçirmeniz gerekmez. Protez yaptırmak isteyen kişilerin tercihine göre renk, boyut ve sayıları ayarlanır. Protez saç fiyatları kişinin istediği boyut ve sayıya göre belirlenir. Protez yapılacak saçların sayı ve boyutu ne kadar artarsa fiyat artışı da o kadar çok olacaktır. Uzman ekipler tarafından %100 doğal olarak hazırlanan saçlar kellik problemi için başvuran kişilere profesyonel bir şekilde eklenir.

Protez saç ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet almak için https://www.oscarhairdesign.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir