Huawei Monitor işine de girdi

Weibo’da ünlü bir haber blogçusu yaklaşan Huawei monitörleri HUAWEI MateView olarak adlandırılacak. Başlangıçta şirket iki model çıkaracak.

İlk monitör profesyonelleri hedef alacak. 32 inç düz panele sahip olacak. Öte yandan ikinci monitör 42 inçlik kavisli ekranı ile oyuncuları hedef alacak. Bu, Mart ayında 3C tarafından onaylanan oydu.

Sızıntı yapan kişi, ekran boyutlarını, hedef tüketicileri ve markalarını açıklamanın yanı sıra, bu monitörlerin düşük kaliteli görüntülerini de paylaştı.

Ek olarak, ITHome’a göre, Weibo’daki başka bir haber kaynağı birkaç gün önce bu iki monitörün birincil özelliklerini zaten paylaşmıştı. Ancak ne zaman yayınlandığından emin olmadığımız için gönderisini bulamadık.

Her neyse, ona göre 32 inç profesyonel monitör, 4500 x 3000 piksel çözünürlüğe, 3: 2 en boy oranına, 10 bit renge, HDR400 sertifikasına ve% 100’e yakın bir ekrana sahip 4K + ekrana sahip olacak.

Öte yandan 42 inç HUAWEI MateView kavisli oyun monitörü, 3440 x 1440 piksel çözünürlüğe, 165Hz yenileme hızına ve 21: 9 en boy oranına sahip 3K + bir panele sahip olacak. Bu monitör ayrıca çift hoparlör içerecek.

Son olarak, Weibo’daki başka bir haber kaynağı göre, bu iki monitör Mayıs ayında HUAWEI MateBook 16 ile birlikte piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir