Kapanın Elinde Kalacak! Ulusal Emlak’tan Sudan Ucuza Ev! 250 Bin Liraya 2+1 Daire

Lojmanlar tek tek satışa çıkarıldı. Ulusal emlak tarafından satışa çıkarılan dairelere ilişkin bilgiler Ulusal Emlak Müdürlüğü sitesinde yer alıyor. son olarak Çorlu’da Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan polis lojmanındaki 2 daire satışa çıkarıldı. Çorlu Ulusal Emlak Müdürlüğü satışa çıkarılan daireleri duyuru ile açıklarken Antalya Ulusal Emlak Dairesi Başkanlığı’da turizm gözdesi Kepez’de 3 adet yerin satılacağımı duyurdu. Afyonkarahisar Ulusal Emlak Müdürlüğü de kent merkezinde 43 adet taşınmazın satışa çıkarılacağını duyurdu. İhale ile satışı yapılacak olan konut , arsa ve taşınmazlardan elde esilen gelir ise Hazine ve Maliye Bakanlığı’na gidiyor.

POLİS LOJMANINDAN 250 BİN LİRAYA SATILIK DAİRE

Çorlu’da bulunan emniyet lojmanlarındaki 90 metre karelik 2 adet daire Çorlu Ulusal Emlak Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı. Emlak müdürlüğü tarafından lojman satışına dair çıkarılan listede satışı yapılacak dairelere dair geniş bilgi yeralıyor. Dairelerden birisinin dolu olduğu belirtilen ilanda satışın öncelikli satış hakkı kapsamında gerçekleştirileceği açıklanıyor. Tekirdağ ilçesi Çorlu Kazımiye Mahallesinde bulunan dairelerin fiyatının 250 bin lira olarak belirlendiği de belirtiliyor. Dolu olan konutta öncelik oturan kişi olacak lakin boş olan daire için Türkiye’nin her yerinden müracaat yapılabilecek..
8 Haziran’da satışı gerçekleştirilecek daireler için yüzde 10’u kadar para yatırılarak müracaat yapılacak. Satışlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için 0 282 673 71 52 telefon numaralı telefon aranabilir.

ULUSAL EMLAK AFYONKARAHİSAR’DA 43 TAŞINMAZI SATIŞA ÇIKARIYOR

Afyonkarahisar merkezde bulunan 43 adet taşınmazın satışı ise Afyonkarahisar Defterdarlık Binası’nda yapılacak. 43 taşınmaz ile ilgili ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya nazaran, satış için teminat yatırmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekiyor. Katılma şatlarına ilan.gov.tr’den ulaşabilirsiniz

ANTALYA’NIN İNCİSİ KEPEZ’DE 3 ARSA SATILACAK

Antalya Ulusal Emlak Dairesi Başkanlığı Toros Emlak Müdürlüğü tarafından Kepez’de 3 adet arsa satışa çıkarılacak. Açık ihale ile satılacak olan yerlerin ayrıntılarını ilgili ilan.gov.tr’den öğrenebilirsiniz. Emlakın birisi Kepez Şütçüler Mahallesi’nde ikisi ise Göksu Mahallesi’nde bulunuyor. Tüm ilanların ayrıntısı için tıklayın