Kiracı ile dükkan sahibi çatışması: Sokak ortasında kurşun yağdırdı!

İstanbul Üsküdar’da bir dükkanın eski kiracısı şahıs, husumetli olduğu dükkan sahibiyle tartışma yaşadı. Arbedenin büyümesiyle taraflar ortasında silahlı çatışma çıktı. Kiracı olduğu belirtilen Doğan T. olayda hayatını kaybetti. Yaşanan dehşet dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 22 Haziran Çarşamba günü saat 08.30 sıralarında Üsküdar Balıkçılar Çarşısı’nda meydana geldi. Teze nazaran, evvelce kiracısı olduğu dükkanın sahibi Cengiz Y. ile geçen aylarda tartışma yaşayan Doğan T. bir küme arkadaşıyla restoran önüne geldi. Dükkan sahibi Cengiz Y. ile karşılaşan eski kiracı Doğan T. tartışmaya başladı.

SİLAHLI ÇATIŞMADA YARALANDI

Tartışmanın büyümesiyle iki taraf ortasında silahlı çatışma çıktı. Kurşunların maksadı olan kiracı Doğan T. kanlar içerisinde yere yığıldı. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ve sıhhat takımlarına bildirdi.

KURTARILAMADI

Adrese gelen polis takımları bahse ait çalışma başlatırken sıhhat gruplarıysa kurşunların amacı olan Doğan T.’yi hastaneye kaldırdı. Şahsın yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Öte yandan eski kiracısını öldüren Cengiz Y. olay yerinde gözaltına alındı. Çıkan çatışma güvenlik kamerasına yansıdı.