Mehmet Ali Erbil Tiktok’ta para istedi! Ece Ronay’dan “dilenciniz iyi olsun” ifşası ortayı yeterlice açtı

Sağlık problemleriyle son periyotlarda güç günlerden geçen Komedyen Mehmet Ali Erbil, Fenomen Ece Ronay ile de taciz tezi yüzünden davalık olmuştu. Taciz davası magazini uzun mühlet meşgul ederken, Ronay ve Erbil bu kez TikTok yayınında karşı karlıya geldi. Bakın yeni arbedenin fitili nasıl atıldı?

TACİZ İFŞASI SONRASI YENİDEN KARŞI KARŞIYA GELDİLER

TikTok fenomeni Ece Ronay, kendisini taciz ettiğini sav ederekn Komedyen Mehmet Ali Erbil’in bildirilerini ifşa etmişti. Uzun mühlet magazini oyalayan taciz savı sonrası taraflar birbirinden davacı olmuştu. Bu iletilerden sonra Mehmet Ali Erbil, TikTok’tan yeni hesap açtı. Daima canlı yayınlar yapan Erbil, şoke eden itiraflarda da bulunuyor.

En son cinsel hayatı üzerinden bir itirafta bulunan Erbil, bu kere canlı yayından armağan istedi. Mehmet Ali Erbil’in yaptığı canlı yayın sonrasında kanlı bıçaklı olduğu Ece Ronay da yorum yaptı.

Ronay, Erbil’e dilenci benzetmesinde bulundu. Komedyen Mehmet Ali Erbil’in TikTok’tan yaptığı yayına yorum yapan Ece Ronay, “Yeni dilenciniz güzel olsun Türkiye” diyerek tartışmanın fitilini ateşledi

TİKTOK’TA ARMAĞAN İSTEDİ

Şovmen Mehmet Ali Erbil, kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun müddettir sıhhat sıkıntılarıyla çaba ediyor. Sıhhat nedenlerinden ötürü ekranlara veda eden Erbil, toplumsal medya üzerinden yayınlar yapıyor.

TikTok hesabı açan Erbil, şoke eden itiraflarda da bulunmaktan ger dönmüyor. Geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin cinsel içerikli sorusuna şaşırtan bir karşılık vermişti. Ekranlardan uzak kalan ünlü komedyen bu kere toplumsal medya mecralarından takipçileri ile buluştu.

MEHMET ALİ ERBİL’E DİLENCİ DEDİ

Canlı yayında takipçilerinden ikram isteyen Erbil’in, “Bu Onur hala otomobil yollamadı. Bu kadar cimri mi?” kelamları toplumsal medyada gündem oldu. Ece Ronay ise Erbil’in bu yayınına kayıtsız kalmadı. Taciz bildirileri ile olay olan ikili yine tartışma yaratan bir bahis ile gündeme geldi. Ronay, armağan isteyen Erbil için “Yeni dilenciniz iyi olsun Türkiye” yorumu yaptı. Ronay, daha sonra ise şu açıklamalara yer verdi

“Zamanında bana tiktokta dileniyorsun deyip küçümseyen artık benden beter hale gelmiş çok keyifliyim.”