Okullardan bulaşan salgına son! Gripsavar doğal bitkisel ilaç tarifi…

Eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte, tüm aileler çocuklarının okuldan hasta dönmesinden endişe duyuyor. Bu nedenle, doğal karışımlar çocuklarımızı gripten ve diğer salgın hastalıklardan korumak için harika bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. İşte, çocuklarımızın bağışıklık sistemini güçlendiren ve grip gibi hastalıklara karşı koruyucu etkisi olan besinlerin birleşiminden oluşan bu özel ilaç tarifi…

Çocuklar arasında grip gibi salgın hastalıkların yayılma riski çok daha fazladır. Bu tür hastalıklara yakalandıklarında iyileşmeleri zaman alan çocuklar okul derslerinden geri kalabiliyor.. Ancak, çocukları hastalıktan korumak ve bağışıklık sistemlerini güçlendirmek için doğal karışımlar kullanabilirsiniz. Günde bir tatlı kaşığı tüketebileceğiniz bu gripsavar ilaç tarifi, grip mikroplarını etkili bir şekilde öldürüyor.

DOĞAL GRİPSAVAR İLAÇ TARİFİ İÇİN MALZEMELER

  • Yarım limon

  • 1 yemek kaşığı bal

  • 1 diş sarımsak

GRİPSAVAR İLACIN TARİFİ

Çocukların kolay tüketebilmesi için sarımsağı rendeleyerek ezin. Ardından limonu sıkın ve balla karıştırın. Karışımı her gün bir tatlı kaşığı olarak tüketin.

Not: Bu karışımı herhangi bir kronik rahatsızlığı ya da alerjisi olanların doktora danışarak tüketmeleri oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx